Uczucie gniecenia w klatce piersiowej po rzuceniu palenia

Witam Gdy zerwalem z nalogiem po 2-3 dniach zapalilem kilka papierosow po czym mialem uczucie jakby mnie "ugniatalo" w klatce piersiowej. Aktualnie mija 2 dzien gdy tak sie stalo a uczucie to nie ustalo. Jedynie sie zmniejszylo przezco mam lęki, ze moze to byc cos powazniejszego. Zastanawia mnie, czy moze to byc zwyczajna "nerwica" po odstapieniu od palenia.

Witam
Organizm różnie reaguje na odstawienie papierosów.
Mogą to być objawy zarówno fizyczne jak i psychiczne.
Oprócz głodu nikotynowego palacze mogą odczuwać
stany rozchwiania emocjonalnego, rozdrażnienie,
obniżenie nastroju, kłopoty ze snem, z koncentracją,
zmęczenie, osłabienie, nadmierną potliwość, kołatanie
serca
, wzdęcia, zaparcia, bóle głowy i wiele innych.
Przy rzucaniu palenia doskonale sprawdza się psychoterapia,
która rozpoznaje źródła psychicznych uwarunkowań
związanych z nałogiem, wzmacnia poczucie kontroli,
uczy strategii lepszego radzenia sobie ze stresem
oraz pomaga wyeliminować niepożądane objawy
po rzuceniu palenia.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza