Przytycie po rzuceniu palenia

Witam do 25 roku zycia mialem wage 86kg przy 189 wzrostu palilem paczke papierosow dziennie przez rok od 24 roku kiedy rzucilem palenie przytylem w ciagu 3-4 miesiecy do 110kg stalo sie to tak szybko ze zrobily mi sie rozstepy na nogach obecnie waze 105kg natomiast w zaden sposob nie udaje mi sie zejsc ponizej tej wagi czy to moze byc przyczyna palenia??czy moze jakas inna przyczyna ?ze tak szybko przytylem ?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

po rzuceniu palenia część osób tyje doradzam wizytę u dietetyka w celu normalizacji wagi ciała. Inne możliwe przyczyny to zaburzenia hormonalne np. choroby tarczycy.

Pozdrawiam