Nasilenie objawów pomimo stosowania Setaloft

Witam Od ok. roku leczę się na depresję oraz nerwicę natręctw (setaloft opcjonalnie alpragen). Dodam, iż leczenie zacząłem w wieku 18 lat.Po dwóch latach przerwałem(własna głupota). Wróciłem do leczenia-jak wynika z ww. zdania-po ok 1.5 roku od przerwania (wróciły objawy). Od ~miesiąca nasiliły mi się objawy (uczucie lęku, natłok myśli oraz stany depresyjne), mimo,iż biorę regularnie leki (dodam, iż samopoczucie było dobre). Czy możliwym jest,że setaloft przestał działać? Co należy zrobić? Pozd

Witam,
polecam skontaktowanie się z lekarzem psychiatrą pod opieką, którego Pani pozostaje. Specjalista zapoznany z Pani historią choroby, doświadczanymi objawami będzie w stanie udzielić Pani znacznie więcej informacji
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Witam,

Proszę rozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym nt. leczenia. On najlepiej Pana zna. Może Pan tez skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Psychoterapia jest bardzo skuteczna w leczeniu objawów przez Pana wymienianych. I zabezpiecza przed nawrotem choroby lub wydłuża okres między nawrotami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik