Nasilona dysplazja włóknista w wyniku mammografii
witam!odebrałam wyniki mammografii,proszę o opinię i zalecenia tych wyników;piersi o budowie gruczołowej.Nasilona dysplazja włóknista.Bez cech procesu rozrostowego i mikrozwapnień.Proszę o odpowiedż

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Nie stwierdzono zmian rozrostowych, proponuję udać się z powyższym wynikiem do lekarza ginekologa.