Co oznacza wynik mammografii u 46-latki?

Witam Właśnie odebrałam wynik mammografii: piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej, w prawej piersi obwodowo niemal na granicy kw. bocznych widoczne zagęszczenie o wymiarach 16x9 mm o częściowo gładkich, częściowo przesłoniętych zarysach, birads 0. W poprzednim USG w 2014 roku torbiele w prawej piersi o wielkości około 4 mam, a w 2013 roku 6 mam. Co może oznaczać taki wynik mammografii ?

BI-RADS 0: określa badanie, w którym np. ze względu na budowę piersi, potrzeba wykonania dodatkowych badań aby móc postawić pełną diagnozę. Zalecenia mogą dotyczyć porównania z poprzednimi badaniami bądź konieczności wykonania dodatkowych badań mammograficznych, np. mammografii celowanej lub uzupełniającego badania USG.