Czy ten wynik mammografii może być groźny?

Dzień dobry. Kobieta 53 lata. Od wielu lat liczne torbiele w piersiach. W ostatniej mammografi - zaburzenie architektoniczne 20mm. BIRADS 0. Czy to może być groźne? Jak rozumieć zaburzenie architektoniki? Czy to może być jedną z torbieli, która urosła?

BI-RADS 0 określa badanie, w którym np. ze względu na budowę piersi, potrzeba wykonania dodatkowych badań aby móc postawić pełną diagnozę. Zalecenia mogą dotyczyć porównania z poprzednimi badaniami bądź konieczności wykonania dodatkowych badań mammograficznych, np. mammografii celowanej lub uzupełniającego badania USG.