Co oznacza wynik badania mammograficznego piersi?

witam, otrzymałam następujący opis badania mammograficznego:piersi o budowie tłuszczowej. W piersi prawej - wg tarczy zegarowej: godzina 11 jest guzek o średnicy 21 mm, skala BIRADS 0. Informacje uzupełniające: GW/WC/TU?. wskazane badanie USG, fizykalne oraz porada. Wiem, co to jest skala BIRADS, natomiast chciałabym wiedzieć, co oznaczają skróty w informacjach uzupełniających Ewa, lat 49

BI-RADS 0 oznacza, że zmiana wymaga dodatkowych badań obrazowych. W takim przypadku niemożliwe jest określenie ryzyka złośliwości.