Zmiana typu BIRADS 0 a rak piersi
moja mama lat 64 po wykonanej mammografii otrzymała opis w postaci :"W piersi lewej w miejscu centralnie jest zabyrzenie architektury o średnicy 5 mm.skala BIRADS 0. usg potwierzdziło zmianę.czy torak?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! BI-RADS 0 oznacza, że zmiana wymaga dodatkowych badań obrazowych. W takim przypadku niemożliwe jest określenie ryzyka złośliwości.