Objaśnienie wyniku badania piersi
Bardzo proszę o dokładne wyjaśnienie mi tego opisu . W piersi lewej na godz 11 dobrze ograniczona zmiana wielkości 10mm BIRADS 3 - wskazane badanie USG w celu określenia charakteru.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Wynik Bi-Rads 3 oznacza zmianę prawdopodonie łagodną. Wg zaleceń taka zmiana wymaga okresowej kontroli co 6 miesięcy. Można także rozważyć biopsję zmiany. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.