Co oznacza ten opis mammografii u 64-latki?

witam, mam 64 lata i nie dawno wykonywałam mammografie. Zaniepokoił mnie wynik, proszę bardzo o pomoc w interpretacji. Piersi o budowie gruczołowo - tłuszczowej. W piersi lewej wg tarczy zegarowej godz 1 guzek o średnicy 18 mm. Skala birads 0. Czy to oznacza zmianę złosliwą?

BI-RADS 0: określa badanie, w którym np. ze względu na budowę piersi, potrzeba wykonania dodatkowych badań aby móc postawić pełną diagnozę. Zalecenia mogą dotyczyć porównania z poprzednimi badaniami bądź konieczności wykonania dodatkowych badań mammograficznych, np. mammografii celowanej lub uzupełniającego badania USG.