Czy ta mammografia oznacza, że mam raka?

Lidia 63 lata. W opisie badania mammografii jet : Budowa piersi : Gruczołowo-tłuszczowe.W piersi prawej w miejscu-wg tarczy zegarowej:godz.10 jest guzek o średnicy 35 mm. Skala BIRADS 0 . Razem z wynikiem dostałam skierowanie do pracowni pogłębionej diagnostyki w programie profilaktycznym raka piersi.Na załączonych zdjęciach rtg jest bardzo widoczna biała prawie przeźroczysta plamka wielkości ziarnka pieprzu.Wiele lat temu miałam (ponad 25lat )usuniętą zmianę w tej samej piersi na godz:13-ej.Na wszystkich poprzednich zdjęciach nigdy nie było takiej specyficznej zmiany bo wszystko było widoczne w postaci białych zgrubień a nawet tamta usunięta zmiana.Dlaczego ta jest niemalże świecąca się wśród pozostałych obok zgrubień.Czy to możliwe,że jest to rak????? .Wizytę na badanie mam dopiero na 11.06.2019.Czy mam się bać i szukać szybszej kontroli prywatnie nie na NFZ. Bardzo się boję. Proszę o szybką odpowiedź.Lidi

BI-RADS 0: określa badanie, w którym np. ze względu na budowę piersi, potrzeba wykonania dodatkowych badań aby móc postawić pełną diagnozę. Zalecenia mogą dotyczyć porównania z poprzednimi badaniami bądź konieczności wykonania dodatkowych badań mammograficznych, np. mammografii celowanej lub uzupełniającego badania USG.