Wynik mammografii u 53-latki
mam wyni z mamografi i tam pisze . piersi o budowie tluszczowo-gruczolowej, w piersi prawej zageszczenie 13 mm skala birads 0 zrobic USG

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! 0 w skali Bi-rads oznacza, że ocena końcowa nie jest kompletna. W celu postawienia ostatecznej diagnozy konieczne jest wykonanie dodatkowych badań obrazowych. Ryzyko złośliwości zmiany jest niepewne i trudne do oceny. Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem/onkologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.