Zagęszczenie 13 mm w wyniku mammografii
po badaniu mamografi jest zageszczenie 13 mm i skala Birads 0 mam zrobic USG co to oznacza?

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! 0 w skali Bi-rads oznacza, że ocena końcowa nie jest kompletna. W celu postawienia ostatecznej diagnozy konieczne jest wykonanie dodatkowych badań obrazowych. Ryzyko złośliwości zmiany jest niepewne i trudne do oceny.