Nasilony ból brzucha w miednicy i krew w stolcu

Witam mam 19 lat jestem kobietą. 54 kg 177cm Od 3 miesiecy mam nasilony bol brzucha w miednicy małej od 10lat krew stolcu kazdego dnia,wczesniej w moczu po 1 dniu ustala.od tygodnia bole sie nasilaja mam afty, po kadym jedzeniu boli mnie brzuch , nie mam pasorzytow igrzybow,bola brzucha towarzyszy bol secai kolatanie.bol jest stepy,kujaco uciskajacy.podczas stosunko odczowam bol w brzuchu. Ginekologicznie wszystko w porzadu. Badani krwi idealne.mam podejrzenie crohna. Prosze o szybka odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis jak najbardziej może wskazywać na nieswoiste zapalenia jelit, w tym chorobę Crohna. Proszę nie bagatelizować podejrzenia choroby, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty gastrologa. W celu podejrzenia choroby bez wątpienia konieczne będzie wykonanie badań endoskopowych.