Natarczywy kaszel, bóle gardła

2-3 tygodnie temu zaczęło się od gardła pastylkami i syropami złagodziłem objawy lecz niestety od tamtej pory dalej mnie meczy kaszel jakby infekcja zeszła niżej w dzień da się normalnie funkcjonować ale w porze nocnej dusi ten natarczywy kaszel ani mokry ani suchy jakiś flavamed raz na jakiś czas pewnie za rzadko łykam ale nie skutkuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższymi objawami udać się do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie, które pozwoli postawić odpowiednią diagnozę, oraz pozwoli zlecić odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Na podstawie samego opisu nie można nic więcej powiedzieć.