Nawracają grzybica pochwy po stosunku a zakażenie u partnera

Dobry wieczór, mam pytanie odnośnie problemu z penisem. Chodzi prawdopodobnie o zmiany grzybicze. Ja nie odczuwam skutków, 0 pieczenia czy czegokolwiek, lecz moja partnerka po stosunku bez zabezpieczenia, kolejnego dnia ma dolegliwości, które ginekolog stwierdził jako zmiany grzybicze. Kiedy się wyleczy i znów dojdzie do współżycia problem się pojawia znów. Myślę że ja jestem nosiciel tego czegoś, ale sam dolegliwości nie mam. Lekarz jej przepisał Clotrimazolum i jakieś tabletki do pochwowe.

Renata GrzechociĹska

Witam, proponuję aby Partnerka udałą się do ginekologa lub w celu zrobienia wymazu z pochwy. Wówczas będzie można włączyć odpowiednie leczenie. Wydaje się, że u Pana nie występuje infekcja, jednak warto zgłosić to lekarzowi, być może zastosuje leczenie również u Pana.
Pozdrawiam