Nawracająca wszawica u nastolatki

witam .Zwracam sie z prośba o pomoc niewiemy już co mamy robic moja córka praktycznie codziennnie przynosi wszy do domu wydalismy juz bardzo duzo pieniedzy na te owady pomagaja ale na drugi dzien wracaja .Byłam juz w szkole zgłośić ten problem ale oni nic z tym nie robia nie stac mnie zeby kupywac dalej te srodki .Moja corka jest nastolatka i krepujace jest to dla niej żeby miec wszy w głowie bardzo proszę o pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do szkoły i poinformować że zgłasza Pani całą sytuację do sanepidu. Nie może być tak, aby szkoła nic w tym względzie nie robiła.