Nawracające anginy i powikłania a konieczność kriostymulacji

Witam, jestem 34-latką, która od XI 2015 r. ma nawracające anginy i powikłania w postaci np. zapalenia węzłów chłonnych. Niedawno zakończyłam 4 antybiotyk- Linkocin w zastrzykach. Lekarz laryngolog polecił mi kriostymulację na powyższe schorzenie. Czy powinnam się zdecydować, czy jest to zbędne.

To jest zbędne, w tym wieku usuwa się migdałki operacyjnie i całkowicie. One są potrzebne tylko do ósmego roku życia, potem jako przewlekły stan zapalny mogą tylko szkodzić i spowodować nieodwracalne uszkodzenia organizmu w postaci choroby reumatycznej stawów, serca nerek itd! Nie daj się czarować,Przyjedź.