Nawracające infekcje, nieregularne stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i brak okresu

Witam serdecznie, od około pół roku borykam się z nawracającymi infekcjami. mam 24 lata i 4 letnią córeczkę. Biorę tabletki anty. ale często o nich zapominam , zdarzyło mi się wziąć 2 na raz. Od 2 dni boli kłuje mnie po prawej stronie pochwy.Mam plamienia brązowe jak pod koniec miesiączki , do tego nacisk na pochwe . Powinnam dostać już krwawienia po odstawieniu. Dodam że ok tydz temu bardzo mocno upadłam bardzo mocno na kość ogonową. Bardzo się boję że to rak . Wizytę mam dopiero w czw. pomocy

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, objawy świadczą najprawdopodobniej o infekcji, konieczna może się okazać modyfikacja leczenia. Kontakt z ginekologiem jest wskazany.