Nawrót nerwicy a lekoterapia

Witam Około rok temu leczyłam sie ponownie na nerwicę....brałam pół roku tabletki Asentra.. Teraz znów moja choroba powróciła mimo,że nie ma ku temu powodów.Mam wspaniałego synka i partnera:) Do mojego lekarza muszę czekać na wizytę 30 sierpnia..Biorę od dziś raz dziennie Tonaxinum Forte....czy do tego mogę brać Citabax 20mg.?żeby poczuć się lepiej i normalnie funkcjonować przy 3 latku..bardzo proszę o szybką odpowiedz...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Do czasu wizyty u specjalisty psychiatry jak najbardziej może Pani stosować lek ziołowy Tonaxinum Forte. Zdecydowanie proszę jednak nie stosować preparatu Citabax bez konsultacji z lekarzem psychiatrą.