Powrót nerwicy lękowej w ciąży

witam, cierpię na nerwicę lękową. rok temu skończyłam dwu letnią terapię u psychologa , która mi pomogła. obecnie jestem w 2 miesiącu ciąży i właśnie lęki powróciły. co powinnan zrobić ? zacząć brać jakieś leki ? gdzie się z tym zgłosić ? powiedzieć o tym mojej dr prowadzącej ciążę, czy pójść do psychiatry ? nie wiem co robić.

Witam, proszę wrócić do osoby, u której się Pani leczyła na dodatkowe sesje.Skonsultować się także z psychiatra oraz jeśli lekarz zdecyduje się na ewentualną farmakoterapię, poinformować o tym lekarza prowadzącego ciążę. Pozdrawiam serdecznie.