Nawrót zaburzeń lękowych i depresji podczas odstawiania leków

Mam 20 lat, od 2012 roku leczyłam się przeciw depresji, natręctwom i lękom. Brałam dużo rodzajów leków przez te lata i pomogły. Dwa tygodnie temu wraz z psychiatrą i psycholog zdecydowałyśmy się na odstawienie leków (jestem teraz na 1/4 tabletce Paxtinu dziennie), bo wszystko już wydawało się dobrze i zdrowo. Jednak teraz wszystko zdaje się wracać - lęki, obniżenie nastroju... epizod depresyjny wręcz... Nie do końca wiem co robić, wracać do leków? Czy to wszystko poszło na marne? Pozdrawiam...

Proszę iśc na wizytę do psychiatry i psychologa - wspólnie z nimi omówić sytuację i możliwe jej rozwiązania. Proszę nie wracać do leków na własną rękę - wcześniej niezbędna jest kontrola u specjalisty. Powodzenia!