Depresja, zaburzenia lękowe, ścisk w klatce piersiowej

Dzień dobry. Proszę o poradę psychiatry lub psychologa. Mam depresję i zaburzenia lękowe (lęk wolnopłynący). Biorę leki, chodzę do terapeuty. Mimo pewnego doświadczenia w tych zaburzeniach, czuje od tygodnia jakby ścisk w klatce piersiowej, jakbym nie mogła do końca wziąć oddechu. Jakby coś, jakaś obręcz sciskala mi płuca. Czy to normalne? Mam teraz kiepski czas, przyznam, duzo się denerwuje, tym też i tylko się tym chyba nakrecam.

Jeśli jeszcze tego Pani nie robiła, to zachęcam do nauczenia się oddychania przeponą - to często pomaga obniżyć napięcie. Pod tym linkiem dowie się Pani jak ćwiczyć:
http://www.psychowiedza.com/2013/11/oddychanie-przepona.html

Pozdrawiam!