Nerwica, depresja i niechęć do ludzi

Witam Mam problem, z którym nie potrafię sobie poradzić: -mam nerwice i depresje -nienawidzę ludzi i siebie -nie czuje gruntu pod nogami biorąc leki Seronil 10mg, boje się że tylko pogarszam swój stan, biorąc jak mi się podoba i pijąc alkohol do tego -nie wiem czy mogę pracować w takim stanie,a jak już próbuję coś zrobić to tego nie dokończam i rzucam prace z dnia na dzień - boli mnie brzuch i z tyłu głowa,wychodzą mi plamy na twarzy czerwone Czy powinnam trafić do szpitala psychiatrycznego?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i podjąć się leczenia w formie ambulatoryjnej. Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

Witam. Sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym oraz z psychoterapeutą. Połączenie leków i alkoholu może być niebezpieczne dla zdrowia. " Nienawiść do siebie i ludzi" - do dobry powód aby sięgać po alkohol i nieregularnie zażywać leki- to może być groźne. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą -nerwice i depresje można leczyć ambulatoryjnie. Do szpitala psychiatrycznego kieruje lekarz jeśli uzna ,że to będzie dobre dla pacjenta.Jadwiga Broniś- psycholog