Nerwica lękowa a badanie holtera

poproszę o ocenę holtera średnia czynność serca 82. ,max152,min48. rytm wiodący zatokowy. zarejestrowano 2 pobudzenia nadkomorowe, 24 pobudzenia poj. komorowe w ciągu doby. w ciągu aktywności dziennej okresowo tachykardia zatokowa. bez wstawek rytmu nadkomorowego bez pauz powyżej2,5 sek, bez zaburzeń przewodnictwa przedsionkowo- komorowego.do tego anemia i nerwice lekową stwierdzoną u psychiatry. każdy skurcz odczuwam i się boję. echo serca bz. tsh i pierwiastki bz.czy to może być nerwica.m

Wtam,
proszę zwrócć sę do lekarza o nterpretację w/w wyników,gdyż nie można bez tego podejmować decyzji.Skoro jest to nerwica,całkiem możliwe,że będzie potrzebna terapia.Zaburzenie to ma bowiem tę charakterystykę,że współwystępuje z dolegliwościami fzycznymi różnych części ciała,ale leczy się je na poziomie emocjonalnym przywracając zdolnośc odczuwania swoich przeżyć.Gdy w ten sposób zaczynamy rozumieć samych siebe,mamy szansę,by naprawić sposób myslena i uzdrowić nerozwiązany konflkt odczuwany teraz w postaci bólu serca.
Bardzo zachęcam pozdrawiam

Witam , tak to jest nerwica jak zdiagnozował psychiatra.
Powinna Pani leczyć się niefarmakologicznie, przyczynowo u psychoterapeuty a także poddać się terapii antystresowej
Pozdrawiam