Nerwica lękowa i wynik CT całego ciała

Witam. nazywam się Łukasz mam 21 lat zdiagnozowaną nerwicę lękową, miałem CT całego ciała 3 msc temu badania Krwi, oraz inne,wszystko ok opróćz szyjnej lordozy oraz skoliozy i wyszło że mam coś w zatoce szczękowej lewej jakiś naciek zapalny boje sie że mam SM lub raka czuje odrealnienie oraz ciagłe spięcie, mam tak od kilku lat raz jest dobrze raz jednak gorzej pytanie brzmi jakie moge wykonać badania prywatnie by swoje wątpliwości rozwiać gdzie sie udać biore setaloft dziecinną dawke 25mg

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza