Nerwica w 6-tygodniu ciąży

Witam  mam pewien problem jestem w 6 tygodniu ciazy i 3 dni temu zauwazylam u siebie nerwice ( tak jakby zawroty glowy i mam taka kule w zoladku ktora nie pozwala mi nic przelknac nie chce mi sie nic robic i ogolnie jestem nie do zycia) Kiedys podobne objawy mialam w sxkole podstawowej. Mam 27 lat a ciaza byla planowana. Teraz to juz sama nie wiem czego chce. Prosze o rady !!!!!

Witam, ja proponuję przede wszystkim spokojnie poczekać, Poobserwować się a przy okazji zadbać o siebie w najlepszy możliwy sposób. Odpoczynek i relaks to mocni przeciwnicy kontra nerwica. Jeżeli jednak uzna Pani, że objaw nasila się proponuję konsultację psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie Dorota Szykulska-Paprocka

Proszę udac się do Poradni Zdrowia Psychicznego, tam uzyska Pani po pogłębionych wywiadzie pomoc i diagnozę, co do objawów oraz poradzenia sobie z różnymi emocjami w tym szczególnym czasie. Należy również o tych objawach powiedziec lekarzowi prowadzącymi ciąże, byc może zaleci dodatkowe badania.

Jesli objawy będą się nasilac, prosze udac sie do Poradni Zdrowia Psychicznego, tam po pogłębionym wywiadzie pomogą Pani poradzić sobie z trudnymi emocjami w tym czasie. Wato również powiedziec o objawach lekarzowi prowadzacemu, byc moze zleci dodatkowe badania.