Nerwobóle serca, uderzenie ciepła w nogach i skacząca praca serca

Witam. Od jakiegoś tygodnia - dwóch zauważyłam objawy : praca serca skacząca z 80 do 130, nerwobóle serca, pojawiające się nagle uczucie ciepła w stopach, łydkach, czasem ud. Pocenie się stóp i dłoni. Uczucie jakby wyłączonych nóg. Poruszam nimi jednak jakby mechanicznie. Oraz chwilowe jakby wyłączenie się i wykonywanie czynności mechanicznie. Pracuję dużo i intensywnie. Prowadzę nieregularny tryb życia, badania krwi mam dobre - robione w miniony weekend. Co to może być ? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy są niespecyficzne i niestety bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem.