Nerwobóle w obrębie ręki u 20-latki

Dzień dobry, mam 20 lat. Od jakiegoś czasu mam w prawej ręce nerwobóle. Od łokcia do palców czuje nieprzyjemne mrowienie. Nasila się kiedy tej ręki używam. Zauważyłam że moja prawa ręka jest bardziej wykrzywiona od lewej. Czy to może być przyczyna mojego problemu? Jeśli tak, to czy są jakieś metody, które wyleczyłyby/złagodziłyby objawy?

Jeśli drętwienia utrzymują się powyżej 6 tygodni wskazana kons neurologiczna lub ortopedyczna. Do diagnostyki EMG n. łokciowego i pośrodkowego lub badanie usg.
Trochę mało szczegółowe dane