Neurofibroma plexiforme

Miesiąc temu miałem wycięty dość dokuczliwy guzek na prawej dłoni, diagnoza to: "Neurofibroma plexiforme. Rozrost wieloguzkowy " Co to jest, jak się to leczy czy to coś poważnego i jakie mogą być tego skutki?

Witam , nowotwór łagodny (niezłośliwy) , leczy się go radykalnym wycieciem . Ryzyko? Możliwość wystąpienia tej samej choroby w innym miejscu bo świadzczy o skłonności organizmu , zż