Nie mam miesiączki od 8 miesięcy, co to może oznaczać?

Nazywam się Julia i mam 18 lat.
Po porodzie miałam krwotok i nie mam miesiączki od 8 miesięcy, co to może być?

Redakcja abcZdrowie

Aby podjąć próbę odpowiedzi na Pani pytanie potrzeba znacznie więcej informacji (odnośnie do miesiączek przed ciążą, rodzaju i przebiegu porodu, niezbędne jest także badanie ginekologiczne).

Proponuję zgłoszenie się na wizytę do ginekologa w jak najkrótszym czasie i zabranie na nią karty informacyjnej ze szpitala.