Nie mam wzwodu - czy ktoś mi może pomóc?

Witam, mam pewien poważny problem, a mianowicie brak wzwodu i to mnie bardzo poważnie martwi. Jeśli ktoś potrafi pomóc, to proszę pisać - art90@op.pl.
ponad rok temu

Witam,

Przyczyn braku wzwodu może być bardzo wiele. Może mieć podłoże zarówno organiczne, jak i psychogenne. W niektórych wypadkach dolegliwość ta ustępuje samoistnie, jednak doradzam konsultację ze specjalistą.

Pozdrawiam