Nie mogę zajść w ciążę - czy to niepłodność?

Mam 20 lat, mieszkam z partnerem już dwa lata, bardzo chcemy mieć dziecko. Długo się staramy, przeszło dwa lata. Byłam z tym problemem u lekarza. Powiedział, że jestem za młoda na dziecko i że mi nie pomoże. Co miesiąc, gdy mam miesiączkę, to się załamuję, szukam pomocy. Co może być nie tak ze mną lub z moim chłopakiem? Miesiączki mam regularne, ale za to bardzo krótko trwają, nieraz 3 dni i wcale nie są obfite. Nawet żeby mieć pewność, że trafiliśmy na dni płodne, to kochamy się codziennie. No ale nic z tego nie wychodzi. Co mam robić? Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Jeżeli pomimo regularnego współżycia w przeciągu dwóch lat nie zaszła Pani w ciążę, należy to wyjaśnić. Zarówno Pani jak i partner wymagacie diagnostyki. Dlatego należy zgłosić się do lekarza zajmującego się problemem niepłodności.
Pozdrawiam