Nieaktywne endometrium

WITAM MAM PYTANIE CO OZNACZAJA TAKIE WYNIKI ENDOMETRIUM NIEAKTYWNE ORAZ POLIPOWE FRAGMENTY NIEAKTYWNEGO ENDOMETRIUM Z OGNISKAMI METAPLAZJĄ ŚLUZOWĄ NABŁONKA GRUCZOŁOWEGO

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.