Niedobór witaminy B1 u 25-latki

Witam, mam niedobór wit. B1. Objawy to nerwowole, pieczenie rak oraz stóp, problemy z kordynacja oraz ból glowy potylicy. Przez 3 brałam zastrzyk z tej wit. ale musiałam odstawić bo zaczęły sie poty, uczucie gorąca. Co w takiej sytuacji sie robi? Przejść na tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.