Niedobór witaminy D i sposób stosowania Vigantoletten1000

Kilka dni temu wykonałem badania i okazało się, że mam niedobór wit. D - mój wynik 20, a norma zaczyna się od 30. Mam w domu Vigantoletten1000, który nigdy nie stosowałem. Moje pytanie: czy i jak stosować ten lek - jaka dawka i czy na czczo, czy po jedzeniu? Czy można go łączyć z Euthyroxem 125 i Helicydem (leki które zażywam), oraz sporadycznie, czy można połączyć z Zomirenem, Hydroxyzinum albo doraźnie z lekami na nadciśnienie - mam zapisany Captopril 1/2 tabl. w razie podwyższonego ciśnienia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam pobierać 1 tabletkę dziennie. Można łączyć ten lek z pozostałymi jakie Pan wymienił. Pozdrawiam