Niedoczyność tarczycy i zespół jelita nadwrażliwego

Witam, choruję na niedoczyność tarczycy i zespół jelita nadwrażliwego. Na niedoczynność przyjmuję lek Euthyrox 88, a na ZJD Debutir i czasem węgiel aktywny gdy odczuwam ból. Od lutego zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne najpierw były to Vixpo, teraz od połowy września VIBIn mini. Niestety w ciągu 6 miesięcy przytyłam 10 kg. Chciałabym szybko pozbyć się zbędnych kg, dlatego moje pytanie jest następujące: czy pomimo przyjmowanych leków mogę przyjmować spalacz Trizer? Z góry dziękuję

Tego rodzaju preparaty nie mają rzetelnych badań potwierdzających skuteczność- to po pierwsze, zatem liczenie na to , że nadprogramowe kilogramy tkanki tłuszczowej zostaną za pomoce specyfiku "spalone" ,spowoduje tylko rozczarowanie. Przy Pani schorzeniach dieta ma ogromne znaczenie. Powinna się Pani nauczyć jeść i stosować racjonalne zasady diety już zawsze, nie tylko do czasu osiągnięcia wymarzonej masy ciała. To jest możliwe i warto w tym zakresie się sobą ZAOPIEKOWAĆ, żeby nie pogarszać stanu zdrowia i nie fundować sobie kolejnych stresów, zakładając "muszę szybko schudnąć". Trzymam kciuki :)