Niedokrwienie mózgu a omdlenie

Kobieta 34lat.Rok temu przeszłam przejściowe niedokrwienie mózgu.Od tamtego czasu 3 razy omdlałam w domu.Pogorszył mi się wzrok.Bolą mnie ręce,drętwieją i mrowieją palce u rąk.Boli mnie też kręgosłup ból dochodzi do kolona i nawet póchnie noga oraz mrowieją palce u tej nogi czyli prawej.Obecnie przyjmuje acard 150,Bisocard,i magnez regularnie.O moich dolegliwościach mówie neurolog,lecz nic z tego.Od roku nie mam wykonywanych badań tylko są zmieniane leki.Niewiem co dalej robić czy zmienic lekarz

Ma Pani prawdopodobnie 3 tematy do wyjaśnienia, zakładając że nie są to objawy psychogenne.
" Przejściowe niedokrwienie mózgu" czyli zaburzenia krążenia mózgowego wymagają diagnostyki przyczyny.
Ustalić należy charakter i przyczynę omdleń.
Bóle i drętwienia wymagają prawdopodobnie odrębnej diagnostyki i leczenia.