Niedokrwistość a podejrzenie nowotworu

Mam od kilku miesięcy niedokrwistość,hemoglobinę:od 6,8-10,6 oraz CEA od 12-26.Lekarze podejrzewają nowotwór być może jelita grubego.Zrobiłam gastroskopię,usg jamy brzusznej,TK jamy brzusznej z 2-a kontrastami,test na krew utajoną w kale i żadne z tych badań nie wykryło zmian nowotworowych.Nie odczuwam też żadnych dolegliwosci związanych z jelitem grubym czy innymi organami.Kolonoskopii nie udało się zrobić z powodu alergii na płyn czyszczący jelito. Nie wiem co o tym sądzić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Konieczne jest wykonanie kolonoskopii po zastosowaniu innych preparatów do oczyszczenia jelit. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą gastroenterologiem.