Nieleczenie niedoczynności tarczycy

Witam. w wieku ok. 6-ciu lat zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy, ok . 4 lata temu zaprzestano dawania mi tabletek euthyrox , od ponad 4 lat jestem nieleczona ani pod żadną opieką. Ponieważ dopiero co skończyłam 18 lat nie mogłam skorzystać z leczenia tutejszego lekarza, natomiast do najbliższego endykronologa dziecięcego nie mogłam się umówić ponieważ terminy były zarezerwowane na cały rok. Czy groźne jest nieleczenie mojej choroby? Jeśli tak to czym grozi? Czy powinnam iść do lekarza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie znam powodów odstawienia leków ale myślę że warto wykonać badanie kontrolnę u endokrynologa. Pozdrawiam