Nieleczona nadżerka i grupa cyt. II

witam, dwa lata temu stwierdzono u mnie nadżerkę, grupa cyt. II, stan zapalny i odczynowy, niespecyficzna flora bakreryjna oraz pco. Zaniechałam przez ten okres jakiegokolwiek leczenia -czy jest możliwość, ze z tego powodu mój stan pogorszył sie w takim czasie do np. III grupy wg.skali papanicolau?

Witam. Dwa lata to dość długi okres czasu. Jak najbardziej w tym okresie mogło dojść do progresji zmian. Dalsze zaniedbywanie leczenia może doprowadzić nawet do rozowju nowotworu z związku z czym radziłabym Pani stosować się ściśle do wskazań ginekologa.