Niemożność nabrania powietrza a nerwowość

Czuje ze nie moge nabrac wpelni powietrza. Nie wiem czym moze byc to spowodowane, ale mam silne bole plecow w okolocy odcinka piersiowego. Naleze rowniez do nerowych osob czy to moze miec wplyw?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.