Nieodczuwanie pewnych pieszczot

Dzień Dobry Mam problem podczas stosunku z moją partnerką mało co czuje, (mówi mi że osiągneła orgazm i powinienem to czuć ale ja tego po prostu nie czuje). Podczas seksu oralnego czuje przyjemność ,ale myśl ze powinna być ona duża większa. Nie czuje pewnych pieszczot . Czy jest jakiś sposób na ten problem ??? Proszę o pomoc

Dzień dobry.

Nie bardzo wiadomo, co ma Pan na myśli pisząc, że podczas stosunku Pan "mało co czuje". Nie wiadomo też, na jakiej podstawie Pana partnerka uważa, że powinien Pan czuć, że osiągnęła ona orgazm. Trudno również odnieść się do informacji, że uważa Pan, że przyjemność z seksu oralnego powinna być "większa". To znaczy jaka?
Wrażliwość czuciowa jest indywidualną sprawą, uzależnioną od wielu czynników, chociażby od ilości tkanki tłuszczowej na ciele. Skoro może Pan odbywać normalne stosunki i odczuwa Pan przyjemność, nie warto się zadręczać, a cieszyć się z tego, co jest.
Jeżeli jednak Pana stan budzi dużo wątpliwości również partnerki, sugerowałbym obojgu konsultację u seksuologa, który mógłby przybliżyć wam zagadnienia związane zarówno z orgazmem, jak i specyfiką jego odczuwania.

Pozdrawiam.

Witam,

Proszę skonsultować się z urologiem.
Czy tego typu problem występuje od zawsze, czy pojawił się w którymś momencie? Czy przeżywa Pan orgazm i czy towarzyszy temu ejakulacja (wytrysk nasienia)?

Pozdrawiam