Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego moja dziewczyna nic nie czuje podczas seksu?

Chodzi mi o to, że gdy zaczynamy się całować, jest jakaś gra wstępna, dotykamy się, to przechodzą ją jakieś dreszcze, gdy dotykam jej macicy to tam znajduje się tak jakby taki guziczek i gdy jego dotykam to ma wielką przyjemność, ale gdy skończę tego dotykać i dochodzi do większego zbliżenia, gdy zaczynamy uprawiać seks, to ona kompletnie nic nie czuje:( Czuje tylko to, że w niej jestem ale poza tym nic, zero przyjemności. Chyba powinna coś czuć? Obydwoje bardzo się kochamy i chcemy być ze sobą szczęśliwi:) Proszę o pomoc:)

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Pana partnerka jest w stanie odczuwać przyjemność, jednak możliwe, że z braku doświadczenia seksualnego może nie potrafić skupić się na swoich odczuciach. Kobieta uczy się swojego ciała i czerpania przyjemności z życia seksualnego. Mężczyźni przeżywają orgazm wraz z wytryskiem, natomiast u kobiet jest to bardziej skomplikowane. Wiele kobiet ma problemy z osiągnięciem orgazmu w trakcie stosunku. Odpowiedzialna jest za to przede wszystkim psychika. Warto, żeby Pana partnerka skonsultowała się z seksuologiem. Będzie mogła opisać mu swoje doświadczenia, a lekarz będzie mógł udzielić jej odpowiednich informacji oraz w razie potrzeby zastosować odpowiednie leczenie. Proszę również dowiedzieć się, czy dla Pana partnerki jest to problem. Pisze Pan w jej imieniu i opisuje sytuację ze swojej perspektywy. Możliwe, że ona ma nieco inny obraz tej sytuacji. Warto dlatego porozmawiać na ten temat i wspólnie zastanowić się nad dalszymi krokami.

Pozdrawiam