Jak można doprowadzić dziewczynę do orgazmu podczas stosunku?

Jak mozna doprowadzic dziewczyne do orgazmu podczas stosunku? Oralnie dziewczyne moja doprowadzam do orgazmu ale gdy sie kochamy nie ma orgazmow, nie kochamy sie krotko, jest gra wstepna, atmosfera odpowiednia, itp. Co moge zrobic zeby to zmienic? Jestesmy zdrowi fizycznie obydwoje, regularnie robimy badania profilaktyczne.

Druga kwestia w Państwa sprawie jest taka, że - co widać w Pana wiadomości - bardzo Państwo owego orgazmu oczekujecie i wygląda to jak cel do osiągnięcia. Z celami do osiągnięcia, jak wiadomo jest tak, że powodują napięcie, a nawet stres. Powodują, że partnerzy zapominają, że tak naprawdę spędzają razem rozkoszne chwile, które... właśnie prowadzą do orgazmu.
Proszę po prostu zapytać partnerkę, co sprawia jej przyjemność. Spróbujcie Państwo zmodyfikować swoje współżycie tak, aby wpleść w nie realizację pragnień partnerki. Sam fakt penetracji jeszcze nie musi oznaczać orgazmu. Kobieta nie ma "obowiązku" osiągania orgazmu w konkretny sposób. Najważniejsze to znaleźć swoją własną drogę i cieszyć się nią.
Pozdrawiam serdecznie,
http://www.grabowski-seksuolog.pl