Nieodczuwanie potrzeby kontaktu seksualnego a dawny uraz

Witam. Mam problem podczas kontaktu seksualnego, zawsze gdy moja partnerka chce się ze mną kochać ja nie odczuwam takiej potrzeby. Czy to wszystko może być spowodowane dawnym urazem, który miał miejsce w strefie intymnej. Chodzi mi u to krwiaka warg sromowych. Chciałabym się dowiedzieć w czym jest tak naprawdę problem, we mnie czy w mojej psychice. I jak mogę z tym walczyć, ponieważ nie chce aby moja partnerka czuła się odrzucona.

Dzień dobry!

Udzielenie pełnej pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji, a "odkrywanie" i pełne zrozumienie sytuacji zazwyczaj odbywa się stopniowo. Stąd polecam osobistą konsultację z psychologiem seksuologiem lub psychoterapeutą w Pani miejscu zamieszkania.

Pozdrawiam!