Niepokające wyniki badań u 20-latki z niedoczynnością tarczycy

Dzień dobry. Mam lekką niedoczynność tarczycy - ostatni wynik TSH-1.330 (najlepszy do tej pory). Biorę 1/2 euthyroxu 75 mg. Niepokoją mnie trochę ostatnie wyniki badań, które zrobiłam w związku z trzęsącymi rękoma. Przesyłam wyniki ostatnich badań. Zrobiłam je 4 dni po miesiączce. żelazo-71,0 hemoglobina-12,6 hematokryt-36,10 erytrocyty-4,17 W 2 badaniu z kolei mam podwyższone P-LCR (35,6). Wcześniej lekarz zalecił mi branie żelaza. Biorę od m-ca Chela Ferr Bio-Complex a wyniki się pogorszyły.

TSH jest w normie, proszę wykonać jeszcze FT3 i FT4.
Zalecany poziom TSH u pacjenów leczonych tyroksyną ( Euthyrox to 1-1.5 ).
Wszystko będzie jasne po oznaczeniu wolnych hormonów tarczycy FT3 i FT4, często zdarza się, ze przy prawidłowym TSH -wolne hormony są podwyższone.
Proszę oznaczyć kontrolny poziom żelaza oraz TIBC ferrytynę, witaminę B12 oraz kwas foliowy. Leczenie niedokrwistości wymaga określenia wszystkich niedoborów.
Najlepsze rezultaty daje leczenie preparatami żelaza na receptę, razem z kwasem foliowym i vitaminą C. Konieczne jest oznaczanie poziomu morfologii z retikulocytami.
Dużo tych informacji, mam nadzieję że odnajdzie się Pani w gąszczu meycyny.