Niepokojąco podwyższony poziom CRP i kwasu moczowego

niepokoi mnie podwyższony poziom CRP 7,60 ; OB 44 i RF 45 ; i kwas moczowy 6,2 . Dodat tylko , ze ostatnio leczę się u gastrologa i jest podejrzenie : refluks przewodu pokarmowego, ostatnio mam problemy ze stawami, uczulenie wokół oczu (pieczenie, swedzenie zaczerwienienie i schodząca skóra) a dodatkowo od wielu lat mam nadcisnienie i 2 miesiące temu miałąm zmienione leki na nadciśnienie i biore teraz Gisartan. Proszę o interpretację wyników badań - mam 53 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.