Nieprawidłowa budowa jajników i stosowanie Inofolik

Witam! Mam 20 lat, urodziłam już dziecko.. zmieniłam ginekologa i stwierdził u mnie zaburzenia, np nieprwidłową budowę jajników, a co za tym idzie, że nie mam owulacji.. doktor przepisał mi INOFOLIK (proszek do sporządzania roztworu) i powiedział, że efekty widoczne są po 3 miesiącach.. I dlatego mam kilka pytań? czy to oznacza, że mogę nie mieć już dzieci? albo, że będą chore? (moje pierwsze dziecko urodziło się z wadami wrodzonymi i zmarło po roku) bardzo mi zależy na odpowiedzi...Pozdrawiam

Sądzę, że powinna mieć Pani takiego lekarza ginekologa, do którego ma zaufanie i z którym można porozmawiac, zadać ważne dla Pani pytania.
Pozdrawiam. JW, Poznań.