Nieprawidłowości w wyniku morfologii krwi u 15-latka

Dobry wieczór. W wyniku badania krwi mojego 15-letniego syna, parę elementów jest podwyższonych, a jeden obniżony: WBC 13,6 ( norma 4,5-13,0 ) LYM 23,2 % ( norma 30,0-45,0 )- niski NEUT 72,2 % ( norma 40,0-70,0 ) LYM 3,2 ( norma 1,8-2,9) NEUT 9,8 ( norma 1,7 - 7,0 ) Jestem zaniepokojony - nie wiem czy coś złego się nie dzieje. RBC wynosi 4,77 ( norma 3,80-5,80 ) CRP w krwi pełnej 0,2 mg/l ( norma 0,0 - 10,0 ) Proszę o radę i informację. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o infekcji toczącej się lub przebytej. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.